עגלת קניות

העגלה שלך כרגע ריקה.

שאלות ותשובות

עלות בריכה משתנה ונקבעת לפי מס' פרמטרים של גודל, מיקום, עיצוב תוספות ועוד. הצעת המחיר ניתנת רק לאחר פגישה במקום והבנת כל הצרכים והאילוצים בשטח.

זמני הבנייה משתנים לפי סוג הפרויקט. בדרך כלל פרויקטים פשוטים לוקחים עד 14 יום. ככלל בניית שכשוכית אורכת זמן קצר מאוד יחסית לבניה של בריכת שחייה רגילה.

התפעול השוטף של שכשוכית הרבה יותר קל ופשוט. נכון שצריך לשמור על איכות המים וניקיונם, אבל לא מדובר בכמות מים אדירה כמו בבריכה רגילה ולכן התהליך והמשאבות שמנקות הוא הרבה יותר מהיר וקל. אין צורך בחדר משאבות גדול, ולא בכמויות החשמל האדירות של בריכה רגילה.

לכמה מעלות מחממת המשאבה את המים? השכשוכית משמשת לכל ימות השנה בעזרת משאבת חום/קור. המשאבה מחממת את המים עד 40 מעלות ולכן תוכלו להנות גם בימות החרוף הקררים. בקיץ ניתן לקרר את המים לטמפרטורה רצויה כך שאתם נהנים ממים צוננים.

לא, השכשוכית אינה בריכה אקלוגית. היא עובדת על מערכות סינון וניקוי שונות וטיהור המים בעזרת כלור. המערכות של השכשוכית הן כמו של בריכות שחייה רגילות.

בהחלט כן. יש לנו רקע רב בגינון בכלל והתאמה של צמחייה לאזור הבריכה בפרט. אנחנו גם מספקים עבודות פיתוח הכוללות ריצוף אבני מדרך מסביב לבריכה ומשטחי רביצה, מטבחים חיצוניים, אזור "אש" ועוד. הפיתוח והגינון משתלבים בצורה הרמונית עם השכשוכית כך שכל האזור הופך לשטח נוי

השכשוכית בנויה כולה מבטון יצוק של בריכות על רשתות ברזל, בטון מוחלק ו4 שכבות של חומר איטום וגמר

יש צורך בקו הזנה בנפרד מלוח החשמל הראשי של הבית לאזור משטח חדר המכונות. אין צורך בתלת פאזי המכונות עובדות על חד פאזי.

חדר המכונות הינו משטח בטון יצוק בגדול של כ1.6-1.8 מ'. על מטר רוחב. ממוקם לפחות כ5 מ' מהשכשוכית. עליו מונחים משאבת היניקה, סנן החול ומשאבת החום.

כמה זה עולה? הרבה פחות ממה שעולה להקים בריכת שחיה. תתקשר לקבל כיוון

Translation missing: he.general.search.loading
לשיחה